Հայաստան կժամանի Նիդերլանդների արտաքին գործերի նախարարը
ԱԳՆ-ում կկայանա ՀՀ արտաքին գործերի նախարար Արարատ Միրզոյանի հետ հանդիպումը
20:38ԱԳՆ-ում կկայանա ՀՀ արտաքին գործերի նախարար Արարատ Միրզոյանի հետ հանդիպումը
20:38Նա կարճ տեսանյութ է հրապարակել իր սօցցանցերում։
20:34Հայաստանը չունի որևէ ագրեսիայի մտադրություն որևէ երրորդ երկրի նկատմամբ:
17:03«Եվրոպա» տարածաշրջանի վարկանիշային աղյուսակում Հայաստանը նահանջել է 4 հորիզոնականով և զբաղեցնում է 30-րդ տեղը։ Տարածաշրջանային վարկանիշային աղյուսակում Հայաստանի դիրքի նահանջն ամենամեծն է։
16:58Շրջանառության հարկի կրկնապատկված դրույքաչափերի կիրառումը հանգեցնում է փոքր և միջին ձեռնարկատիրության ոլորտի էական կրճատման։
16:43Նիկոլ Փաշինյանը որոշում է ստորագրել:
15:39Անդրադարձ է կատարվել նաև Հայաստանի և Ադրբեջանի միջև խաղաղության հաստատմանը և տարածաշրջանային կայունությանը վերաբերող հարցերի:
14:52Հաղթող մասնակիցը (մասնակիցները) հրատարակելու է (են) անվանակարգի չափանիշներին համապատասխան գրականություն՝ յուրաքանչյուր գրքից 500 օրինակ տպաքանակով: Նախընտրելի լեզուներն են՝ անգլերեն, ֆրանսերեն, գերմաներեն, իսպաներեն, ռուսերեն, արաբերեն:
14:28Վարչապետի աշխատակազմի ՔԾ գրասենյակի ղեկավարի տեղակալը ազատվել է պաշտոնից
13:53Մեր ազգային ինքնությունը, որ դարերի պատմական փորձառության արդյունք է, չի կարող հատուկ ծրագրվել-փոխվել։
13:40Նախարարության նախաձեռնությամբ պետական հատկացումներով պատվիրվել է վերականգնման նախագիծ։
12:53Ու ո՞վ պետք ա դատվի ու ինչի՞ համար։
12:49Գրանցված կուսակցությունների և դաշինքների ընտրական ցուցակներն արդեն հասանելի են ԿԸՀ կայքում։
12:27Գյումրի քաղաքում գրանցվել են բազմաթիվ հնդիկներ, որոնք ենթադրում եմ ընդդիմությանը չեն ընտրելու:
12:20Հաճախ մարդիկ են մտնում բանակ պայմանագրային ծառայության, որոնք ոչ բանակից գաղափար ունեն, ոչ առավել ևս հայրենիքի պաշտպանությունից։
12:02Մարտի 13-ին՝ ժամը 13:30-ին, Հայաստանի Հանրապետությունում Շվեյցարիայի դեսպանատան առջև կազմակերպվելու է հավաք։
11:34Կոմիտեի ղեկավարին ներկայացվել են անցակետի ամբողջ ենթակառուցվածքը, ընթացակարգերի կիրառման և կազմակերպման հերթականությունը, ինչպես նաև գործարկված էլեկտրոնային համակարգերը:
11:23Ադրբեջանը հաստատում է իր մոտ 23 հայ գերու առկայությունը:
11:02Հայաստանի արտաքին քաղաքականությունը պետք է լինի ճկուն և ազնիվ:
10:31Մինչ Թբիլիսին հաստատում է իր կարգավիճակը որպես տարածաշրջանի ներդրումային կենտրոն, Երևանը մնում է ստվերում՝ օտարերկրյա կապիտալի համեմատաբար ցածր ներհոսքով։
10:17Կառավարության հավանությանն արժանացած թեկնածուն էլ կնշանակվի Հակակոռուպցիոն կոմիտեի նախագահ։
09:58Արաբական Միացյալ Էմիրությունների և Հայաստանի Հանրապետության միջև հյուպատոսական համագործակցության ամրապնդման նպատակով:
09:54Տիգրան Գրիգորյանի հայտարարությունը:
09:45VERELQ-ը ներկայացնում է հայաստանյան մամուլի ամենաուշագրավ հրապարակումները: