Չեխ պատգամավորները՝ ԱԳՆ-ում. ի՞նչ հարցեր են քննարկվել
ԱԳ նախարարի տեղակալ Պարույր Հովհաննիսյանն է ընդունել:
17:01ԱԳ նախարարի տեղակալ Պարույր Հովհաննիսյանն է ընդունել:
17:01Իրանում ՀՀ դեսպան Գրիգոր Հակոբյանը հանդիպել է ԻԻՀ արդարադատության նախարար Ամին Հոսեյն Ռահիմիի հետ:
15:51ԱԺ Հայաստան-Չեխիա բարեկամական խմբի անդամները հանդիպել են չեխ խորհրդարանականներին
15:48Հյուրերը ծաղիկներ են խոնարհել Հայոց ցեղասպանության զոհերի հիշատակը հավերժացնող անմար կրակի մոտ, հարգել Սուրբ նահատակների հիշատակը:
15:23Քննարկվել են Ինտեգրված կադաստրի ստեղծման ռազմավարական ծրագրի շրջանակում իրականացված աշխատանքները
15:20Նախագիծ է ընդունվել:
15:10Նախարարն է հայտարարել :
14:20Ֆրանսիայի ազատագրմանն իր կյանքը տված հայ Միսաք Մանուշյանի կերպարը միավորում ու խորհրդանշում է երկու ժողովուրդների նույնական արժեհամակարգը։
14:00Ռուբեն Վարդանյանի «գործն» առանձնացվել է:
13:04Այսօր՝ ժամը 18։00-ին ԿԲ պաշտոնական կայքում կհրապարակվի ՀՀ կենտրոնական բանկի դրամավարկային քաղաքականության թափանցիկության զեկույցը։
12:53Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել Կանադայի վարչապետ Մարկ Քարնիին պաշտոնում նշանակվելու առիթով: Այս մասին տեղեկացնում են Կառավարության մամուլի ծառայությունից:
12:32Ադրբեջանի ՊՆ հաղորդագրությունը, թե մարտի 18-ին՝ 08։55-ի սահմաններում, ՀՀ ԶՈՒ ստորաբաժանումները կրակ են բացել սահմանագոտու արևելյան հատվածում տեղակայված ադրբեջանական դիրքերի ուղղությամբ, չի համապատասխանում իրականությանը։
12:13Այս պահի դրությամբ Ադրբեջանի կողմից ՀՀ-ին չի փոխանցվել ՀՀ բանակի կողմից հրադադարի ռեժիմի խախտման ոչ մի փաստական տվյալ.
11:51Վրաստանում վթարավերականգնողական աշխատանքներով պայմանավորված:
11:39Ըստ ադրբեջանական իշխանական քարոզչության` սրանք այն խնդիրներ են, որ պետք է լուծվեն «խաղաղության համաձայնագրի» ստորագրումից դուրս և նախքան ստորագրումը։
11:29Առաջիկա 1-2 ամսում Թրամփի վարչակազմը պետք է որոշի 907-րդ բանաձևի ճակատագիրը
11:10Ադրբեջանի քաղաքական հավակնություններին և քարոզչական մարտերին զուգահեռ բավականին վտանգավոր ազդակներ են գալիս Իրանի նկատմամբ հնարավոր ագրեսիայի վերաբերյալ:
10:42Հայ-թուրքական հարաբերությունը պայմանավորելով հայ-ադրբեջանականի հետ, կապելով այդ գործընթացի հետ, Թուրքիան ըստ էության փոխում է այդ պատկերը, ներկայանալով որպես վերադաս, որը Հայաստանի հետ հարաբերության կարգավորումը կմատուցի Հայաստանին որպես «լավ վարքի խրախուսում»:
10:19«Փաստ» օրաթերթը գրում է.
09:56Այս մասին տեղեկացնում է ՀՀ ՊՆ-ն։