ՀՀ բանկային համակարգի «առեղծվածը» և առաջարկվող լուծումները
Մոտեցումներ՝ ՀՀ բանկային ոլորտում առկա խնդիրների և դրանց լուծման տարբերակների վերաբերյալ:
Տեղեկացնում ենք, որ փետրվարի 25-ին քեզ սպասում է էներգիայով լի և հետաքրքիր հանդիպում երիտասարդների համար՝ Նարեկ Կարապետյանի հետ։ Այս մասին հայտնում են «Ուժեղ Հայաստան» կուսակցությունից:
«Սա հնարավորություն է բաց և անկեղծ միջավայրում բարձրացնել քեզ հուզող հարցերը, խոսել կարևոր թեմաների մասին և ստանալ ուղիղ պատասխաններ։ Հանդիպման ընթացքում տեղի կունենա նաև «Միսթր Ուժ»-ի պաշտոնական պրեզենտացիան։ Հանդիպումը տեղի կուեննա փետրվարի 25-ին Տաշիր Արենայում ժամը 19:30-ին»,-ասված է հայտարարության մեջ:
Փետրվարի 23-ին, ժամը 17:00-ին Սուրբ Գայանե վանքում տեղի կունենա Եկեղեցու կարգը, իսկ փետրվարի 24-ին, ժամը 11:00-ին, հընթացս Սուրբ Պատարագի կկատարվի հանգուցյալ Սրբազանի վերջին օծումը, ապա՝ հուղարկավորության արարողությունը:
Արցախի խնդիրը դրվեց ոչ թե պահանջատիրության, այլ միջազգայնորեն ընդունելի, նաեւ ԽՍՀՄ սահմանադրությամբ նախատեսված՝ ժողովրդի ինքնորոշման իրավունքի հարթության վրա։